Spoiler: Rand Fishkin bude vystupovat na SMX East konferenci!

Ano, četli jste správně: Rand FIshkin se vrací na SMX pódium v New York City tento listopad! Nepropásněte tak svou šanci vidět tohoto dokonalého advokáta pro vyhledávací marketéry, který pronese svou úvodní řeč, Google: od internetového vyhledávače všech ke konkurentovi všech.

Tady je exkluzivní náhled, přímo od Randa samotného…

V minulých letech to byl právě Google, která byl tím největším motorem provozu pro skoro každý byznys a firmu na internetu v existenci. Dnes je to stále pravda, ovšem objevuje se nám tu velice zvláštní nový trend – Google se stává vašim hlavním konkurentem. Od cestování po sport, reference a zprávy, a odpovědí na každé téma, tento vyhledávací gigant pracuje čím dál více na tom, aby udržel vyhledávající na Google spíše než aby je poslal na naše webové stránky. V této prezentaci vám ukážu skrze data z desítek milionů zařízení, jak se vlastně prostředí internetu zásadně mění a jak můžete konkurovat Google ve hře, kterou ovládá jenom on.

Úvodní výstup Randa se bude zabývat důležitými tématy jako:

  • Kde se vlastně široce skrývá příležitost pro vyhledávání v placeném a organickém vyhledávání
  • Jak vytěžit co nejvíce z vyhledávání s nulovým kliknutím a jak bojkotovat Google a jeho instantní odpovědi.
  • Kde a jak může být shromažďován vliv a provoz z jiných zdrojů, což zahrnuje sociální sítě, vysílání, videa, aplikace a stále mocný dlouhý ocas internetu
  • Jestli, jak a jak moc hlasové vyhledávání (a hlasové odpovědi) pojídají příležitosti
  • Jaké jiné trendy jsou na vzestupu ve vyhledávání a vyhledávacím marketingu
  • Taktiky pro SEO na stránce s výsledky vyhledávání a tvorba firemního vyhledávání

Tohle je jenom jedna z více než sedmdesáti prezentací, které se budou dít na SMX East konferenci během 13-14. listopadu v New York City, které budou pokrývat všechny aspekty srozumitelného programu vyhledávacího marketingu: SEO, SEM, CRO, analytika, sociální sítě, místní vyhledávání, nástroje a mnohem více. Takže se připravte na vzdělávací cestu, která vám pomůže propojit to, co se naučíte s tím, jak to provést zpátky v kanceláři – čímž rozšíříte svoje znalosti hlubším a rozumnějším způsobem.

Zní to přesně jako něco, co byste chtěli zažít?Zajistěte si vaše místa ještě teď, abyste tak měli výhodu super brzkých nabídek lístků. Zvolte si váš ideální vstup:

  • Úplný přístup: kompletní zkušenost – všechny prezentace, výstupy, kliniky, networking události a nejrůznější jiné události. Rezervujte si ještě dnes a ušetřete čtyři sta padesát dolarů z plné ceny.
  • Úplný přístup + workshop kombo (nejvýhodnější!): maximalizujte vaše učení tím, že přidáte celodenní před-konferenční workshop k vašemu itineráři. Zarezervujte si ještě dnes a ušetřete až devět set dolarů z původní ceny.


Odejdete minimálně s jednou využitelnou taktikou, která povznese vaše kampaně vyhledávacího marketingu v roce 2019 a dál!

Uvidíme se v New Yorku.