Volba bydlení pro staré rodiče

Hledáte levné bydlení pro své staré rodiče? Chcete je mít na blízku, ale nechcete, aby byli ve stejné domácnosti jako vy? Máte je rádi, ale přílišná blízkost nedělá dobře? Jak to udělat, aby vám byl rodič nablízku, ale s dostatečným odstupem? Bydlíte v rodinném domku a máte větší zahradu, kde by se vám vlezl ještě jeden menší domek? Neváhejte a koukněte na naši nabídku dřevěných mobilních domů. Rodiče by měli vlastní bydlení a vy ušetříte čas i peníze, že nebudete muset dům stavět od základů. Domy jsou vybaveny kuchyňkou, obývacím pokojem, sociálním zařízením, toaletou a ložnicí. To jsou varianty těch nejmenších obydlí, které vaším rodičům budou bohatě stačit. Budou mít vlastní soukromí a nebudou vám mluvit do vaší domácnosti. Zvažte tuto variantu. Určitě nebudete litovat, a jestli jsou rodiče nemocní, budete je mít nablízku, což se vyplatí i při hlídání vašich ratolestí.
Nabízíme mobilní domy několika variací. Můžete mít domy skladem nebo nově vyrobené mobilní domy podle vašich představ. V některých variantách se dají dodělat dodatečné úpravy nebo jiné umístění příček.

dřevěný mobilní dům

Nabídka dřevěných mobilních domů http://www.lavarohouse.cz/ Relax, Lavaro, Design, Steel a Tube. Každý dům je jiný a jinak situován. Některé domy mohou být vyrobeny i zrcadlově, pro lepší umístění na vámi zvolené místo. Domy se dodávají buď prázdné, nebo plně vybavené. Záleží jen na vaši volbě, jestli se zvoleným stylem budete spokojeni nebo budete chtít zvolit vlastní možnost si dům vybavit. Domy se vyrábí celoročně obyvatelné nebo rekreační. Každý dům je vyrobený s železným podvozkem s kolečky, který se dá oddělat a postavit na betonové dlaždice. Domy k celoročnímu užívání se staví podle stavebního zákona a některé mohou být zkolaudovány a můžete získat číslo popisné. Neváhejte a vyberte pro své rodiče ten pravý dům, který jím bude vyhovovat.

bydlení v přírodě