Jak ozvučit akci

Chystáte svatbu, oslavu narozenin, nebo jakoukoliv jinou party? Potom se vám jistě bude hodit těchto pár tipů na to nejlepší ozvučení celé akce!

Prvním způsobem, jak ozvučit akci, je prostřednictvím reproduktorů. Jedná se o velmi levnou a zároveň velmi efektivní variantu. Jediné co k tomu potřebujete, jsou kvalitní reproduktorová soustava, elektrický proud, zdroj hudby a ony písničky samotné. Písničky si můžete buď pustit přes klasické CD, nebo flash disk, pustit online, nebo stáhnout. Přitom způsobů, jak stáhnout hudbu z youtube Stahujvidea je celá řada. Nicméně všechny mají jedno společné – jde o velmi rychlou a jednoduchou variantu. Navíc Youtube je největší úložiště videí na světe, určitě tam tak seženete jakoukoliv písničku, si zamanete. Jedná se o velmi účinnou variantu především v momentě, kdy se vám přehrávání písniček seká nebo není internetové připojení k dispozici vůbec.

žena s kytarou

Pouštění hudby z reproduktorů je sice levné a efektivní, nicméně nehodní se na všechny typy akcí. Například na svatby, plesy nebo firemní akce, se daleko více hodí živá hudba. Ovšem pokud se rozhodnete pro tuto variantu, musíte počítat s podstatně větší finanční zátěží. Kapely si obvykle za večer vezmou několik desítek tisíc Korun. Jedna hodina hraní se pak většinou pohybuje od několik stovek, až po několik tisíc.

tancující pár

Ovšem jedná se o podstatně elegantnější variantu. Navíc pokud si najmete univerzálnější kapelu, nebude pro ni problém zahrát nic, co si namanete. Samozřejmostí je, že musíte počítat i s občerstvením pro všechny členy kapely.

Poslední variantou je klasický DJ. Tato varianta je vhodná především na rodinné oslavy a jiné méně formální akce. Jedná se o levnou variantu, která perfektně splní svůj účel. Lidi se zbaví a vy o hudbu a kvalitu nemusíte mít vůbec žádné starosti – DJ vše obstará za vás.